Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4957 hodnocení
5
4865x
4
39x
3
16x
2
6x
1
31x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MA Avatar autora Marie Antalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2022
Jsem spokojená nejen s nákupem , ale i se sobotním kurzem, vše v klidu, pohoda, kafíčko........
AM Avatar autora Alena Macálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Velký výběr , rychlé dodání
FH Avatar autora František Hormandl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Naprostá spokojenost, doporučuji.
JB Avatar autora Jaroslava Berková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Výborně, rychlé jednání i kvalita.ANO
BK Avatar autora Blanka Karpíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Spokojenost s nákupem, rychlé jednání
DM Avatar autora Daniela Machova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Ano
DS Avatar autora Dana Slodičáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
IB Avatar autora Irena Bodurková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2022
Rychlé dodání
VH Avatar autora Veronika Housarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
Super pristup, rychle dodani, vse v naprostem poradku
AA Avatar autora Alena Adámková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
ZH Avatar autora Zdeňka Havlačková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
KV Avatar autora Karel Volka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
VU Avatar autora Veronika Vorlíčková Urbanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
celková spokojenost
JK Avatar autora Jana Kofroňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
OK
MS Avatar autora Mirka Suková Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 6.2.2022
AM Avatar autora Anna Maruščáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2022
velice
JM Avatar autora Jaroslava Michelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2022
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2022
Doporučuji, rychle dodání, kvalitní zboží, nádherná duhová klubíčka
FV Avatar autora František Vorel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2022
Velice spokojen. rychost radost.

Ovládací prvky výpisu

4957 položek celkem