Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4957 hodnocení
5
4865x
4
39x
3
16x
2
6x
1
31x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IK Avatar autora Ivana Kudrnáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2025
Ano ,velmi.
VF Avatar autora Věra Francová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2025
Spokojena
MD Avatar autora Markéta Dolanská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
Velká spokojenost, rychlé dodání zboží, doporučuji 😀
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
Adventní box je naprosto nádherný.
MK Avatar autora Monika Kučabová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
velmi spokojena
LK Avatar autora Lenka kočvarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
Velmi,rychle vyřizeni objednavky i dodáni v pořadku.rada z přizi háčkuji košiky i taburety
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2025
Krásný adventní box, jsem velmi spokojená. Děkuji
JM Avatar autora Jitka Matuštíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Velmi,jste rychlí v dodaní, máte velký výběr a vždy je v balíčku nějaká pozornost což je moc milé
JO Avatar autora Jana Ortová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Jsem velmi spokojená s rychlým dodáním i kvalitou zboží.
MH Avatar autora Marie Hronová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
kvalita příze, rychlost dodání, velmi dobrá komunikace
EP Avatar autora Eva Polednová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Všechno proběhlo v pořádku, vyřízení rychlé. Naprostá spokojenost.
JB Avatar autora Jitka Brožová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Určitě doporučuji 👍 Naprostá spokojenost ❤️
MG Avatar autora Monika Glencnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Jsem spokojená,jen mě překvapilo, že praskla silnostěnná miska po zapálení vosku. Praskla až když vosk byl asi 2 cm ode dna.
KR Avatar autora Karolína Rochlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Jsem spokojená.
JD Avatar autora Jitka Draslarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Ráda tvořím a tato hmota je naprosto skvělá
Avatar autora Jarmila Škodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Velká spokojenost.
PK Avatar autora Pavla Kubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
Super jednání, rychlé doručení, 100% spokojenost. Doporučuji
IH Avatar autora ilona hurtova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 21.10.2025
Moc spokojena nejsem, zboží mám doma 8 dní a nebylo dodáno kompletní, zaplaceno ano, dodáno ne. Psala jsem 2 x e-mail, a nic. Nikdo mi ještě neodepsal. :-( Takže asi tak.
JH Avatar autora jana hanousková (Administrátor) 21.10.2025
Mrzí nás vaše negativní reakce, neboť víme, že na e-maily reagujeme do hodiny. Tak se stalo i na váš dnešní e-mail, kde jste nás informovala, že vám něco v objednávce chybí. Nyní čekám na vaši odpověď, abychom mohly společně reklamaci vyřešit.
VV Avatar autora Vlastimila Vrbová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.10.2025
….jsem spokojena..
JD Avatar autora Jana Doleželová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2025
Obrovská spokojenost , dodání velmi rychlé a příze super vlastně se vším spokojenost

Ovládací prvky výpisu

4957 položek celkem